Przejdź do treści

Informujemy, że nie prowadzimy skupu przedmiotów. Prosimy o nie przesyłanie ofert sprzedaży, zdjęć, próśb o wycenę.

Wirtualny spacer

Usługi projektowania wnętrz powrót

Projektowanie wnętrz

Klasyczne stylizowane meble, antyczne bibeloty, kredensy pełne szkła kryształów i porcelany niezależnie od czasów, z których pochodzą wnoszą do wnętrza autentyzm i niepowtarzalność. Wnętrze utrzymane w stylu klasycznym będzie wspaniałą wizytówką domu a wśród odwiedzający gości będą wzbudzały podziw i zachwyt. Takie wnętrza są także doskonałym miejscem na wypoczynek, poza tym nie nudzą się zbyt szybko, a wykorzystane meble i dodatki są ponadczasowe.

Zachwycające wnętrza mieszkań i domów to często oryginalne, autorskie pomysły architektów, dlatego jeśli brakuje Państwu pomysłów lub czasu a wnętrze w stylu antycznym jest niespełnionym marzeniem zachęcamy do współpracy z naszymi partnerami, którzy przygotują profesjonalne i kompleksowe projekty wnętrz.

Oferta naszych partnerów skierowana jest także do klientów biznesowych, którzy podejmą się najtrudniejszych wyzwań i profesjonalnie zaprojektują i komfortowo urządzą: hotele, pensjonaty, restauracje i kawiarnie, biura, gabinety i pomieszczenia konferencyjne.


Usługi projektowania wnętrz

Brak sprzedawców powiązacych z Projektowanie wnętrz